Časté otázky


Jak to vše funguje? Jak vše jednoduše sledovat?
Co musím udělat abych už nepropásl žádnou slevu? Prvním krokem je, že se registruji k odběru informací o nových slevách, vyberu si město a automaticky mi začnou chodit novinky e-mailem.

Co vše musím udělat, abych dostal slevu (abych si mohl koupit slevový kupón)?
Stačí navštívit na náš portál www.tipnaslevu.cz , vybrat si město a nabídku, která Vás zaujala a zaplatit jednou z platebních metod. Dle toho, v jakém stadiu se akce nachází, dostáváte od nás automatické e-maily, které Vás informují o stádiu zakázky. Slevu můžete doporučit svým přátelům, aby se i oni dostali ke zvýhodněné nabídce a mohli jste ji využít třeba společně. Abyste obdrželi slevový kupón, musí být dosaženo minimální hranice prodeje dané slevy, která je vždy uvedena pod tlačítkem Koupit. Neváhejte proto pozvat všechny své známé, abyste se ujistili, že sleva bude aktivní a vy dostanete kupón.

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?
Pokud se neprodá minimální stanovené množství, nabídka se zruší. Pokud jste platili kartou, peníze se Vám nestrhnou/budou vráceny. Jediná věc, co udělat proto,aby se podobná situace neopakovala, je: dejte o akci vědět co nejvíce lidem, abyste mohli slevu "čapnout".

Mohu koupit vícekrát stejnou akci?
Ano, můžete, pokud není přímo v podmínkách slevy uvedeno jinak, sledujte proto vždy důkladně podmínky slevy.

Musím použít svůj voucher ve stejný den, kdy si ho koupím?
Ne, nemusíte. Platnost voucheru je uvedena v podmínkách každé akce a navíc jsou veškeré důležité údaje uvedeny na poukazu. Datum platnosti a ostaní podmínky jsou vždy uvedeny, stačí jen vytisknout voucher a užívat si.

Mohu koupit voucher jako dárek?
Ano, můžete, ke každému standardnímu voucheru automaticky obdržíte i dárkovou variantu, je jen na Vás, jak voucher použijete. Každý voucher má unikátní kód, takže se nemusíte bát zneužití.

Jak to funguje, když si kupón vytisknu a chci ho použít (a případnou rezervaci mám již provedenou)?
Přijdete na místo, které je na voucheru vždy vyznačeno, a využijete danou nabídku. Samozřejmě vždy v rámci podmínek dané slevové akce.

Jde použít voucher opakovaně?
Ne, to opravdu nejde, každý voucher má unikátní číslo a lze jej použít jen jednou, eventuelně vyměnit například za permanentku....

V případě, že nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu ho využít později?
Ne, to není bohužel možné. Pokud není v podmínkách stanoveno jinak!

Je objednávka při platbě převodem na účet závazná?
Ano, je, jakmile zaškrtnete Váš souhlas s Všeobecnými podmínkami a kliknete na tlačítko Potvrdit, je Vaše objednávka závazná a jste povinen ji při aktivaci slevy (tzn. při splnění minimálního stanoveného počtu nakupujícíh, o kterém Vás informujeme e-mailem) zaplatit převodem z Vašeho bankovního účtu nejpozději do 48h hodin, pokud se tak nestane, bude Vaše telefonní číslo a Váš e-mail pro další využívání služeb serveru www.tipnaslevu.cz zablokován. Důvodem je zneužívání našeho systému, které si nepřejeme. Další skutečností je, že po uplynutí 48h od vyzvání k zaplacení bude provedená rezervace kupónu (jen v případě platební metody „bankovním převodem“) zrušena.

Je Váš web zabezpečen?
Ano, je bezpečný. Využíváme nejmodernější technologie k platbám. Veškeré platby probíhají v zabezpečené zóně mimo náš web, tedy v režii banky. Nemusíte mít tedy strach o zneužití.